Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Settings
ps: امستنې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Username or email address
ps: کارن نوم او برېښنالیک
