Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Security
sv: Säkerhet

en: Blocks
sv: Block

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress
