Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Blocks
ur: بلاکس
