Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Blocks
az: Bloklar
