Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Blocks
af: Blokke
