Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Blocks
am: ጥምረቶች
