Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Blocks
ar: الصناديق
