Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Blocks
be: Блокі
