Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Security
ca: Seguretat

en: Blocks
ca: Blocs

en: Submit button label
ca: Etiqueta del botó d'enviament

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic
