Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Email
cs: E-mail

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Blocks
cs: Bloky

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa
