Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Blocks
cy: Blociau
