Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Email
da: E-mail

en: Security
da: Sikkerhed

en: Blocks
da: Blokke

en: Verification
da: Bekræftelse

en: Username or email address
da: Brugernavn eller e-mail-adresse
