Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
