Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Settings
eo: Agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Blocks
eo: Blokoj
