Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Email
eu: Eposta

en: Blocks
eu: Blokeak
