Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
