Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Email
hr: E-pošta

en: Blocks
hr: Blokovi
