Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Email
hu: E-mail

en: Security
hu: Biztonság

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím
