Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
