Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Email
ja: メール

en: Security
ja: セキュリティー

en: Configurations
ja: システム構成

en: Blocks
ja: ブロック

en: Submit button label
ja: 送信ボタンのラベル

en: Username or email address
ja: ユーザー名またはメールアドレス
