Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Blocks
ka: ბლოკები
