Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Blocks
km: ​ប្លុក
