Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
