Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Email
lv: E-pasts

en: Security
lv: Drošība

en: Blocks
lv: Bloki

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese
