Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
