Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Email
mn: Имэйл

en: Blocks
mn: Хавтангууд
