Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Email
mr: ईमेल
