Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့
