Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना
