Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Blocks
nn: Blokkar
