Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Security
ru: Безопасность

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Blocks
ru: Блоки

en: Verification
ru: Подтверждение

en: Submit button label
ru: Надпись кнопки отправки

en: Username or email address
ru: Имя пользователя или email-адрес
