Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Email
sk: E-mail

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa
