Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса
