Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Blocks
ta: பகுதி
