Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Email
th: อีเมล

en: Blocks
th: บล็อค

en: Username or email address
th: ชื่อผู้ใช้งานหรืออีเมล
