Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Security
uk: Безпека

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Blocks
uk: Блоки

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Verification
uk: Перевірка

en: Submit button label
uk: Напис кнопки надсилання

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або електронна адреса
