Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Theme
lt: Tema

en: Medium
lt: Vidutinis

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Print
lt: Spausdinti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.
