Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Theme
be: Тэма

en: Medium
be: Сярэдні

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Print
be: Друк

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.
