Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Theme
et: Teema

en: Medium
et: Keskmine

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Classes
et: Klassid

en: Print
et: Prindi

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.

en: Extra Large
et: Suurim

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Breakpoint ID
et: Murdepunkti ID
