Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Theme
eu: Tema

en: Medium
eu: Ertaina

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Print
eu: Inprimatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
