Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Theme
nl: Thema

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Classes
nl: Klassen

en: Print
nl: Afdrukken

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: Allowed values function
nl: Toegestane waarden-functie

en: Breakpoint group
nl: Breakpoint-groep

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: Breakpoint value
nl: Breakpoint-waarde

en: Allowed value with label
nl: Toegestane waarde met label

en: Breakpoint ID
nl: Breakpoint-ID
