Responsive Favicons (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Path
el: Διαδρομή

en: The file could not be created.
el: Το αρχείο δεν ήταν δυνατό να δημιουργηθεί.

en: About
el: Περί

en: Provided archive contains no files.
el: To αρχειοθετημένο αρχείο που δόθηκε δεν περιέχει αρχεία.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
el: Η αποσυμπίεση του %file δεν μπορεί να γίνει, το αρχειοθετημένο αρχείο δεν είναι έγκυρο.
