Responsive Favicons (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Tags
et: Sildid

en: Path
et: Tee

en: The file could not be created.
et: Faili ei õnnestunud luua.

en: About
et: Programmist

en: Provided archive contains no files.
et: See arhiiv ei sisalda ühtegi faili.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
et: Faili %file ei õnnestunud lahti pakkida, ebakorrektne arhiiv.
