Responsive Favicons (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Tags
eu: Etiketak

en: Path
eu: Bide-izena

en: The file could not be created.
eu: Fitxategia ezin izan da sortu.

en: About
eu: (r)i buruz
