Responsive Favicons (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: The file could not be created.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ឯកសារ​បាន​ឡើយ​ ។

en: About
km: អំពី

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ %file ចេញ​បាន​ទេ មិន​មែ​ន​ជា​ប័ណ្ណសារ​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
