Responsive Favicons (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Tags
my: Tag များ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: The file could not be created.
my: ဖိုင်အသစ် မလုပ်နိုင်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
