Responsive Favicons (3.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Tags
is: Efnisorð

en: Path
is: Slóð

en: The file could not be created.
is: Ekki tókst að búa til skránna.

en: About
is: Um
