Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Width and height can not both be blank.
be: Шырыня і вышыня не могуць быць пустымі абедзве.

en: Image styles
be: Стылі выяваў
