Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Picture
cy: Darlun

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
