Responsive image batch (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Picture
fil: Larawan

en: Image styles
fil: Mga istilo ng larawan
